Biz Kimiz?

TECH Ar&Ge, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri, uzun yıllar kurumsal ve çok uluslu şirketlerde çalıştıktan sonra Muğla, Bodrum'da bir araya gelen bilişimcilerin kurduğu, Bilgi Sistem ve Teknolojileri alanında faaliyet yürüten mühendislik ve danışmanlık şirketidir.
Yurt dışında ve Türkiye'de geçen 20. yılına yaklaşan "Teknoloji Çözümleri" tecrübelerini bütünleştiren iyi eğitimli ekibiyle sürekli, güvenilir ve çözüm odaklı bir bakış açısıyla %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen iş ortaklığı olarak kurulmuştur.
Müşteri bazında özelleştirilmiş, geri dönüşümü yüksek ve ölçülebilir Bilişim Teknolojileri çözümlerini hassasiyetle inşa etmektedir. Alanında uzman ve nitelikli çalışanları ile doğru ve gerekli teknoloji çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.
Hızla değişen ve gelişen bilgi teknolojileri ve sistemleriyle, siz müşterilerimize, maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümleri her kurumun özgün koşullarına uygun olarak tasarlayarak hayata geçiriyoruz.
Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firmayız. 

Gizlilik Politikası
İş Etiği ve Ahlaki Değerlere Bağlılık
Kalite ve Sorumluluk Bilinci
Sürekli Gelişim ve Öncülük
Hoşgörü ve İnsan Odaklı Yaklaşım
Vizyon
Misyon

Faaliyet Alanlarımız

Uzun ve orta vadeli BT stratejilerinin geliştirilmesi, planlama ve bütçe yönetimi konularında etkin öneriler sunarak firmaların iş yapış biçimlerinde iyileşme ve müşterilerimize rekabet avantajı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Proje Danışmanlık Hizmetleri95%
Uygulama Danışmanlığı94%
Network ve Sistem Altyapı Danışmanlığı97%
Veri Merkezi Danışmanlığı95%
Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı96%
BT İşletme Modeli Danışmanlığı97%

Kalite Yönetimi

ISO 20000

BT HİZMET YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 14001

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 45001

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 27001

BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO 9001

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

Yönetim Kadrosu

UĞURCAN ÇAKAR
UĞURCAN ÇAKARGenel Müdürucakar@techdanismanlik.com
Wave Image
logo_tech.png

Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda sizlere maliyet ve rekabet avantajı sağlayacak kaliteli, güvenilir ve yüksek teknik bilgi sistemleri ve teknoloji çözümleri sunuyoruz.

A         Çirkan M. Timurhan C. No: 25 B1
            Bodrum/Muğla 
E         info@techdanismanlik.com
M        +905302476581

Haberdar Olun

Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize lütfen kaydolun.

Tüm hakları tarafımıza aittir. © 2020

TECH AR&GE ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ tarafından tasarlanmıştır.